Ochranný kryt pro iPhone 7 / 8 / SE (2020) - Tech-Protect, Flexair Crystal

Kód: 5906735411225
199 Kč
Skladem - hned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2020

Ochranný kryt pro iPhone 7 / 8 / SE (2020) Tech-Protect Flexair Crystal je průhledný obal, který nechává vyniknout krásný design Apple telefonu. Všechny části jsou transparentní, ale zároveň nabízí patřičnou ochranu.
Kryt na iPhone 8 Flexair Crystal je zcela průhledným obalem, takže pokud se vám líbí design Apple telefonů a chcete se s ním chlubit i při nasazeném krytu, je to ideální volba. Obal nechává odkrytou část, kde se nachází objektiv fotoaparátu s bleskem. Také ve spodní části je výřez na zasunutí nabíjecího Lightning kabelu a prostup mikrofonu s reproduktorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranný kryt pro iPhone 7 / 8 / SE (2020) Tech-Protect Flexair Crystal je průhledný obal, který nechává vyniknout krásný design Apple telefonu. Všechny části jsou transparentní, ale zároveň nabízí patřičnou ochranu.
Kryt na iPhone Flexair Crystal je zcela průhledným obalem, takže pokud se vám líbí design Apple telefonů a chcete se s ním chlubit i při nasazeném krytu, je to ideální volba. Obal nechává odkrytou část, kde se nachází objektiv fotoaparátu s bleskem. Také ve spodní části je výřez na zasunutí nabíjecího Lightning kabelu a prostup mikrofonu s reproduktorem.
Tenký kryt na iPhone 7 / 8 / SE (2020) nezvyšuje objem telefonu a ani nepoznáte, že je pouzdro nasazené. V kapse nebo kabelce se rozhodně jeho miniaturní rozměry ztratí, ale dokáže ochránit telefon před nehezkými škrábanci nebo při menších pádech.
Obal je přesně navržen pro použití pro modely iPhone 7 / 8 / SE (2020), takže respektuje všechna tlačítka a konektory. Dostanete se i s nasazeným krytem na tlačítka pro ovládání hlasitosti, vypínací tlačítko nebo na přepínač do tichého režimu. I s nasazeným krytem lze bezdrátově nabíjet iPhone 8 / SE (2020).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.