150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

Ochrana displeje pro Apple Watch 44mm

Ochrana displeje pro Aple Watch44mm je důležitou věcí v případě, že vám vadí nevkusné škrábance na obrazovce hodinek. Řešení je ale poměrně jednoduché - pořízení ochranné fólie nebo tvrzeného skla.
Ochranná fólie na Apple Watch44mm je tenká vrstva speciálního materiálu, který takřka neviditelně chrání obrazovku hodinek. Po nalepení na displej si už nemusíte lámat hlavu nad tím, jak předejít ošklivým škrábancům. Fólie chrání displej po celém rozsahu, nekazí povedený design hodinek a nijak nezvětšuje rozměry zařízení. Často ji můžete nalepit vícekrát nebo výrobce do balení vkládá více kusů.
Pro ještě větší odolnost je tu ale tvrzené sklo pro Apple Watch44mm. Jedná se o tvrdé sklo, které nalepíte na obrazovku hodinek. Drobně se hodinky zvětší, ale naproti tomu dokáží odolat větším pádům i ostřejším předmětům. Když vyberete správný rozměr, perfektně padnou a nikde nebude sklo odstávat.
Jak ochránit displej Apple Watch44mm je už jasné. Pokud nepoužíváte žádnou fólii nebo tvrzené sklo na hodinky, dříve či později se na displeji začnou objevovat škrábance. I když si budete dávat velký pozor. Proto doporučujeme vyzkoušet alespoň minimální ochranu.

 

Nejprodávanější

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.