Reklamace a vrácení zboží

Prvním krokem je vyplnit jeden z následujících formulářů, proces vrácení či reklamace budete mít pod kontrolou od začátku do konce.
Prohlížeč Internet Explorer není podporovaný. Formulář je optimalizovaný pro moderní a bezpečné prohlížeče, např. Google ChromeMozilla FirefoxOperaApple Safari, nebo Microsoft Edge. Pro zadání vratky nebo reklamace využijte, prosím, některý z těchto prohlížečů.

 

Zadejte prosím svůj e-mail, pod kterým jste zboží objednávali.

 

Zadejte prosím svůj e-mail, pod kterým jste zboží objednávali.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.