Stojánky pro Apple Watch 44mm

Nejprodávanější

Noční nabíjecí stojánek pro Apple Watch - Spigen, S350 Night Stand Black
649 Kč –31 %
Původně: 649 Kč  (–31 %)
449 Kč
1 položek celkem

Stojánky pro Apple Watch 44mm se hodí pro více případů. Hodinky se vám nebudou válet po stole, budete moct využít režim nočního stolku a v neposlední řadě může takový stojánek velmi dobře vypadat. Nabíjecí stojánek pro Apple Watch 44mm nestojí moc a udělá spoustu radosti.
Stojánek pro Apple Watch 44mm je zajímavým příslušenstvím, které plní roli designovou i praktickou. K většině stojánků se nedodává nabíjecí kabel, ten ale můžete použít z balení, ve kterém jste Apple Watch 44mm obdrželi.
Stojánky pro chytré hodinky jsou většinou vyrobené z plastu, v lepším případě z hliníku. Při výběru se podívejte i na to, jakým způsobem v nich budou hodinky usazené. Displej Apple Watch 44mm směřuje buďto nahoru nebo do strany. Záleží na tom, kde stojánek budete mít a jak se na hodinky chcete dívat. V případě nočního stolku je lepší mít stojánek se sklonem umístění do strany. Když hodinky dáte na pracovní stůl, bude zase lepší stojánek pro položení hodinek z vrchu.
Stojánek na Apple Watch 44mm je většinou stále umístěn doma a čeká, až do něj každý večer hodinky položíte. Najdou se ale i varianty cestovních stojánků. Ty si pak vozíte po dovolených nebo pracovních cestách a mají výhodu v tom, že je lze složit a lépe přenášet.
Režim nočního stolku je funkce, kterou lze v systému Apple Watch 44mm zapnout. Hodinky se po vložení do nabíječky pak automaticky přepnou do tohoto režimu a ukazují velkými písmeny aktuální čas. Slouží tak výborně jako budík.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.