Ochrana displeje pro Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus

Nejprodávanější

Sada ochranných fólií na čočku zadní kamery iPhone 7 PLUS / 8 PLUS - Hoco, Lens Glass 2ks
399 Kč –50 %
Původně: 399 Kč  (–50 %)
199 Kč
Ochranné tvrzené sklo pro iPhone 7 PLUS / 8 PLUS - HOCO, G1 FlashAttach 3D Black
499 Kč –40 %
Ochranné tvrzené sklo pro iPhone 7 PLUS / 8 PLUS - HOCO, G1 FlashAttach 3D Black
Novinka Právě naskladněno
Skladem - hned k odeslání (> 5)
6957531093824
Původně: 499 Kč  (–40 %)
299 Kč
2 položek celkem

Potřebujete ochránit svůj dotykový displej před škrábanci a odřeninami? Zde najdete ochranná skla pro iPhone 7 Plus / 8 Plus. Díky nim udržíte svůj iPhone 7 Plus / 8 Plus v bezpečí! Vyberte si z mnoha ochranných skel pro iPhone 7 Plus / 8 Plus.

Nosíte svůj telefon Apple iPhone 7/8 Plus bez ochranného obalu? Chcete si být naprosto jistí, že se váš displej nepoškrábe a zároveň i nadále nechcete používat pouzdro? Tento problém vyřeší speciální ochranné tvrzené sklo. Jeho transparentní, flexibilní a přesto velmi odolná vrstva o minimální tloušťce účinně chrání obrazovku před poškrábáním, absorbuje nárazy a pomáhá předcházet nežádoucím otiskům prstů na povrchu displeje. Instalace skla je rychlá a jednoduchá. V dnešní době jde o nejlepší formu ochrany dostupnou na trhu. Oproti ochranným fóliím nabízejí tvrzená skla výrazně vyšší odolnost. Zároveň u nich nedochází ke zkreslení obrazu nebo k tvorbě bublin, které by mohly nepříznivě ovlivnit dotykové ovládání. S odolným sklem bude váš iPhone 7/8 Plus v naprostém bezpečí.

Všechny názvy a firemní označení jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.