150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

IQOS 3 Multi

Výhodou systému IQOS 3 MULTI je samozřejmě ten fakt, že vám přinese požitek z tabáku bez jeho hoření, čili také bez škodlivého kouře. Pokud jste již na tento systém přešli, IQOS 3 MULTI nabízí výhodu v tom, že k němu nepotřebujete nabíjecí pouzdro, protože vám umožní deset použití bez nutnosti nahřívač po každé náplni dobíjet. Je tak ideální pro všechny, kteří nemají času nazbyt.

IQOS 3 MULTI se sice vejde do každé kapsy, musíte ale počítat s tím, že k němu potřebujete nosit i krabičku cigaretových náplní. Abyste si jej tedy nepoškodili při častém přenášení, ať už po kapsách, kabelách či v batohu, hodí se jej chránit ideálním pouzdrem či obalem, který pojme jak nahřívač, tak náplně.

Jistě se hodí, aby bylo pouzdro pro IQOS 3 MULTI odolné a hlavně aby v něm usazené komponenty byly pevně uchycené a nedošlo k jejich vyklouznutí, ztrátě či poškození. Přítomna by měla být i praktická spona, která umožní uchycení pouzdra nebo obalu za opasek kalhot, popruh kabely atd.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.