150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

Miniaturní mobilní telefony

Miniaturní mobilní telefony jsou hitem poslední doby a poskytují základní funkce, na které jsme zvyklí z klasických mobilních telefonů, akorát je jejich velikost několikanásobně menší.
Miniaturní telefon je často napodobeninou známého modelu, který se prodává nebo prodával. Legendární Nokie vždy budou známé pro svojí skvělou použitelnost a jednoduchost. Jde tak koupit miniaturní telefon, který je klonem Nokie 3310, ale v daleko menších rozměrech. Úhlopříčka displeje tak může být i kolem 0,5 palce.
Malý telefon se vejde do dlaně a nebudete mít problém ho schovat i do těch nejmenších kapes. Jen pozor, ať se vám neztratí. Uvnitř telefonu je tak akorát místo na malou Nano SIM a baterii dosahující kapacity jen několik stovek mAh. Vzhledem k malé náročnosti takového zařízení ale i tak vydrží nabitý bez problémů několik dní nebo týdnů.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.