Garmin

Garmin chytré hodinky jsou proslulé v oblasti sportu a dokáží změřit fyzickou aktivitu společně s údaji z GPS. Nejvyšším modelem jsou hodinky Garmin Fenix, které poskytují nejvíce funkcí a pro běžce jsou ideálním doplňkem Garmin Forerunner.
Řemínky pro Garmin Fenix jdou libovolně střídat a můžete si pořídit pásky na každý den nebo pro každou příležitost. Výměna je rychlé a provedete ji pouhým nacvaknutím. Ocelové řemínky pro Garmin jsou odolnější a dlouho vydrží. Plastové řemínky na Garmin Fenix jsou levnější, nevadí jim déšť a nabízí se ve spoustě barev.
Tvrzené sklo na Garmin Fenix ochrání displej hodinek a zvlášť pokud nemáte hodinky se safírovým sklíčkem, hodí se do něj investovat. Ochranné sklo na Garmin hodinky perfektně sedne a přilne k displeji.
Příslušenství pro Garmin Fenix i Garmin Forerunner čítá hlavně pásky a řemínky, tvrzená ochranná skla a také lze k hodinkám připojit bezdrátově například hrudní pás pro přesné měření tepové frekvence.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.