Nabíječka Apple Watch není příliš elegantní. Vyberte si za ni alternativu

Adaptér a koncovka s pukem – tak vypadá originální nabíječka Apple Watch. Chcete-li ale elegantnější provedení, určitě je z čeho vybírat.

Pokud vlastníte klasické hodinky, na noc je uklízíte do hodinkovnice, popřípadě do automatického natahovače. Apple Watch ne, protože ty se musí každou noc nabíjet. Pravděpodobně tak skončí na vašem nočním stolku připojené ke zdroji napájení. A vedle stejně tak leží iPhone a popřípadě i sluchátka AirPods. A ta změť kabelů určitě nevypadá dobře. 

Pokud si tedy takové místo potřebujete dobře zorganizovat a dát mu nějaký řád, je ideální pořídit si nějakou bezdrátovou nabíječku, která všechna vaše zařízení obslouží. Pokud nepotřebujete nabíjet AirPody, může se jako ideální jevit bezdrátová rychlá nabíječka pro Apple Watch a iPhone od značky Devia, vyjde vás na 899 Kč.

 

Nabíječka Apple Watch, iPhonu i AirPodů 

Stejný výrobce nabízí i tzv. trojkombinaci, která vám umožní nabíjet i AirPody. Každé ze tří zařízení zde má ale vymezené své místo, protože je zde přítomen stojánek s Lightning konektorem, do kterého pouzdro sluchátek zapojíte. Na stojánku je i místo pro uchycení Apple Watch, které kolem nich elegantně obepnete. Toto řešení vás vyjde jen o 100 Kč dráž, než to předchozí, jeho cena je totiž 999 Kč.

Za stejnou cenu ale seženete i řešení společnosti Hoco. To oceníte zejména, pokud už vlastníte AirPody Pro. Tato nabíječka je tak určena nejen pro ně, ale samozřejmě i telefon iPhone a právě hodinky Apple Watch. Všechna zařízení přitom zvládne nabíjet bezdrátově. Každé zde má vyhrazený svůj prostor.

Prémiová nabíječka Apple Watch, telefonu iPhone a sluchátek AirPods je pak ta od společnosti Nomad. Vyjde sice na 2 999 Kč, ale nabízí tři cívky, na kterých můžete nabíjet až tři zařízení zároveň a k tomu poskytuje i speciální prostor pro vaše hodinky. Její vzhled je navíc vysoce elegantní a extrémně tenký, takže zapadne do jakéhokoli interiéru vaší domácnosti. Chlubí se navíc i certifikací Qi.