Velkolepé plány pro nový Apple Store na řece Chicago River

Plánovací dokumenty získané vydáním Chicago Tribune odhalují velkolepé plány Applu pro novou prodejnu na severním břehu řeky Chicago River. Příhodnou pro město, které bylo domovem Franka Lloyda Wrighta (americký architekt 20. století), design odráží styl budov středozápadní prérie, postavených tímto významným architektem.

Apple Tribunu potvrdil plány. Ten oznámil, že již oficiálně dostali povolení.

Plány byly vypracovány oblíbenými architekty Applu, Foster + Partners, kteří jsou zodpovědni za design takzvané Spaceship (kosmická loď) půdy společnosti. Stejně tak vytvořili nový koncept londýnské nákupní ulice Regent Street.

Plány nové prodejny, prosklené počítačové svatyně poblíž historického mostu Michigan Avenue bridge, majít být brzy odhaleny.

Střecha bude vyztužena uhlíkovým vláknem, což poskytne stín exteriéru a ‘’zamlží  přechod mezi interiérem a exteriérem.’’ Apple řekl Tribunu, že chce začít s výstavbou už v příštím roce.

V současné době jsou v centru Chicaga dvě prodejny Apple, nynější vlajková loď blízko ulice 679 North Michigan Avenue a tři prodejny trošku dál.

zdroj: http://9to5mac.com/

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.