Prezentátor není jenom ten, co prezentuje, ale i šikovné zařízení s laserem

Prezentátor je člověk, který něco prezentuje. Ano, ale tímto výrazem se dá označit i šikovné příslušenství, které slouží jako ukazovátko nebo ovladač.

Například iPad je skvělé zařízení, které s prezentacemi umí vše, co budete potřebovat. Vytvoříte ji na něm v aplikaci Keynote, odprezentujete ji a iPadem si posouváte jednotlivé snímky, přičemž ji tablet streamuje na plátno. Co když ale iPad nemáte, nebo je pro vás při prezentování obtížně ovladatelný?

Prezentátor jako prezentér a obráceně

Bezdrátový prezentér od Satechi je víceúčelovým zařízením, které zvládne vyslat paprsek na plátno s prezentací, tlačítky přepínat jednotlivé snímky a má integrovanou nabíjecí baterii. Navíc vypadá opravdu skvěle a profesionálně.

Výhodou je jednoduché použití. Nemusíte nic nastavovat ani se zaobírat tím, kde se co mačká nebo čeho se je možné dotknout. Na prezentéru je pouze pár tlačítek na rozsvícení laserového paprsku, posun snímků prezentace a vstup pro nabíjecí kabel.

Příslušenství je kompatibilní se všemi zařízeními iOS, takže ho můžete propojit s iPhonem, iPadem nebo iPodem touch a s jakýmkoli počítačem s funkcí Bluetooth.

➡️ Bezdrátový prezentér

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.