150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

Ochranné sklo na iPhone 7 se vyplatí. Přečtěte si proč

Oprava displeje může vyjít draho. Nehledě na to, že něco stojí i čas, kdy na ni musíte čekat. Přitom za ochranné sklo na iPhone 7 zaplatíte jen 250 Kč.

Duo telefonů iPhone 7 a iPhone 7 Plus bylo představeno na podzim roku 2016. Nyní jim tak je již 2 a půl roku a mnozí by mohli soudit, že se jedná o technologické vykopávky. Pokud si to myslíte i vy, mohl by vás z toho dojmu vyvést i ten fakt, že Apple oba iPhony 7 ještě oficiálně nabízí i ve svém Apple Online Store. Díky poklesu jeho ceny se tak pro mnohé jedná o optimální řešení, pokud chtějí zařízení od Applu, ale nepotřebují mít nejnovější (a nejdražší) modely.

 iPhone 7 s 4,7palcovou úhlopříčkou displeje Apple prodává za 13 490 Kč v případě volby nižší 32 GB paměti, 128GB varianta stojí 16 490 Kč. iPhone 7 Plus s 5,5palcovou úhlopříčkou displeje stojí ve své 32GB verzi 16 990 Kč a 19 990 Kč zaplatíte za 128 GB. Telefony disponují čipem A10 Fusion, který se nezadýchá ani dnes a s přehledem také zvládá pohyb v rozšířené realitě.

O fotografie se stará 12Mpx čip, který je u většího modelu doprovozen ještě teleobjektivem s dvojnásobným optickým přiblížením. Přítomna je i optická stabilizace a čtyřdiodový blesk. Čelní kamera je 7Mpx. Oba modely jsou již voděodolné s certifikací IP6 a díky podpoře nejnovějšího systému iOS tak toto duo telefonů nezastarává ani po softwarové stránce. Díky relativnímu stáří telefonu ale značně klesy ceny jeho náhradních dílů.

 

Ochranné sklo na iPhone 7 již za pár kaček

Výměna displeje vás napříč servisy vyjde na cca tři tisíce korun. Je to sice pořád lepší, než si kupovat telefon s Androidem, ale kdybyste si koupili ochranné sklo na iPhone 7, ušetříte značný finanční obnos. Vyjma rozbití displeje jej navíc samozřejmě chrání i proti běžnému poškrábání. Bohužel s sebou nese i jistou nevýhodu. Telefon je díky němu těžší a sklo přece jen trochu pohlcuje jas displeje.

Ochranné sklo na iPhone 7 od společnosti Mercury vás navíc vyjde na pouhých 250 Kč. Kdybyste chtěli sáhnout po známější značce hoco, vyjde vás jen o stovku dráž. Stejné ceny jsou platné i pokud vlastníte větší Plus model. Toto sklo je navíc 3D, takže vám nekryje jen displej, jako takový, ale celou čelní stranu telefonu.

A pokud jej rozbijete, okamžitě ho můžete nahradit novým. Bez běhání po servisech, bez čekání na jeho vyřízení, bez ukápnuté slzy za vydané finance.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.