Muž z Dánska hlásí vážné popáleniny způsobené Apple Watch

Apple prohlásil, že prozkoumal Apple Watch pana Mouritzena a nenašel žádné známky toho, že jeho zranění, která hlásil, byla způsobena jejich hodinkami. Dodatečně společnost poukázala na to, že příčinou škody na pásku hodinek je působení vnějšího faktoru, a že v samotném pásku nejsou žádné aktivní elektronické částečky, které by mohly způsobit jeho nažhavení.

Dánský zpravodajský web Ekstra Bladet hlásí, že muž utrpěl vážné popáleniny kvůli svým Apple Watch hodinkám a čeká už několik týdnů na výsledky vyšetřování, které provádí Apple. Fotografie, které doprovázejí zprávu (níže, jen pro silné povahy) zdánlivě ukazují dvě dlouhé stopy od popálenin na zápěstí Jørgena Mouritzena spolu s něčím, co vypadá jako spálenina na pásku od hodinek.

Mouritzen a svědek incidentu tvrdí, že jsou si oba jisti, že zdroj tepla vyšel ze samotných hodinek a ne ze vnějšího faktoru.

PR agentura Applu v Dánsku řekl Ekstra Bladet, že to považuje za soukromou záležitost dotyčné osoby, a proto nebude situaci komentovat.

Sporadicky se objevují zprávy o popáleninách způsobených Apple Watch, ty se ale zdají být o hodně menší – a v mnohých případech je obtížné je odlišit od prostého podráždění kůže.

Apple má stránku podpory, na které upozorňuje, že ‘’někteří lidé pociťují reakce na některé materiály’’. Také radí, že nošení hodinek příliš na těsno, nebo příliš volně může zapříčinit odření.

zdroj: http://9to5mac.com/

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.