Apple vypouští iOS 9.2 beta 4, podporu arabštiny u Siri & a další

Jen nedávno vyšla poslední verze iOS a nyní je pro testovací pracovníky dostupná už i nová iOS 9.2 beta 4 verze pro iPhone, iPad a iPod touch. První iOS 9.2 beta se objevila po boku Xcode 7.2 beta na konci října. Ponoříme se hloub do poslední beta verze a přijdeme s dalšími aktuálními informacemi ohledně změn, které objevíme.

Součástí nejnovější verze je vylepšený View Controller v Safari pro odkazy z webu, které otevíráte v jiných aplikacích a poprvé podpora arabštiny u Siri.

Pro nevývojáře a uživatele, kteří nevyužívají veřejnou beta verzi, je iOS 9.1 nejnovější verzí sostwaru pro iPhone, iPad a iPod touch. Tato verze obsahuje více než 150 nových emoji ikonek, vylepšení Live Photos (živé fotografie) na iPhone 6s a 6 Plus, vylepšené tapety a další.

Testéři beta verze mají také přístup k nejnovější iOS 9. 2 beta 4 verzi. Odpovídající OS X 10.11.2 beta 4 je již pro ně také dostupná.

zdroj: http://9to5mac.com/

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.