Apple přiznal problém některých iPadů Pro: po nabíjení nereagují

Apple oficiálně uznal problém, který hlásili někteří uživatelé iPadu Pro na Redditu a na fóru podpory Applu, kdy některé jednotky po nabíjení nereagují. Dokonce se stala situace, kdy lidé v Apple prodejně narazili na ‘’mrtvý’’ iPad Pro, na což konzultant zareagoval nesmělou prosbou přihmouřit oči, zatím co přístroj restartoval.

Někteří uživatelé hlásí, že se přístroj po nabíjení ‘’nebudí‘‘. Jiní, kteří zas svůj iPad po dobu nabíjení ponechali neuzamčený tvrdí, že nereaguje jak touchscreen obrazovka, tak ani tlačítko homebutton. Tato potíž se dá řešit násilným restartováním a právě tuto variantu uvádí Apple jako dočasné řešení, zatím co hledají trvalé východisko.

Apple se vyjádřil pouze velmi stručně.

Chcete-li se vrátit k používání vašeho iPadu Pro, násilně jej restartujte stlačením a následovným přidržením Sleep/Wake tlačítek (tedy Homebutton a tlačítko pro uzamčení) alespoň po dobu deseti sekund, než se vám objeví logo Applu.

Apple si je vědom problému a pracuje na něm.

Jsou náznaky, že je na vině iOS 9.1, protože řešení přinesla beta verze iOS 9.2. Pokud se prokáže, že jde opravdu o problém v iOS 9.1, tak vlastníci postižených iPadů Pro nebudou muset čekat dlouho na nápravu.

zdroj: http://9to5mac.com/

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.