Levný fitness náramek dokáže už za pár set korun měřit důležité údaje

Levný fitness náramek nestojí ani tisíc korun. Pokud si nejste jistí, zda ho budete využívat nebo jste nenáročný uživatel, bude vám stačit 500 korun v peněžence.

Chytré hodinky Apple Watch stojí přes 11 000 Kč. Ale fitness náramek zastane podobné funkce a můžete ho pořídit už za pár set korun. V případě, že chcete variantu s vyšší odolností, prověřenější značku a lepší funkce, dostanete se někam kolem hranice tisíce korun. Více za náramek není třeba utrácet a jistě vám bude sloužit několik let spolehlivě.

Fitness náramek levně

Pokud tedy sháníte fitness náramek levně, je třeba si říci, co od něho budete očekávat. Pokud jej plánujete nosit dnes a denně, možná zvažte investici právě do chytrých hodinek, které vám toho přece jen poskytnou o poznání více. Pokud vám jde ale jen o trackování vašich sportovních aktivit, přičemž jinak nosíte klasické hodinky, je fitness náramek právě pro vás. 

Portfolio fitness náramků je opravdu široké a vyjmenovávat všechny by nemělo smysl. Proto zde vypíchneme jen tři. Jste-li skutečně nenáročný uživatel, který nepotřebuje přehršel funkcí a má také omezený rozpočet, můžete do světa „nositelností“ proniknout už za 399 Kč. Právě tolik totiž stojí Bluetooth fitness náramek společnosti 115plus nebo M4. Oba modely jsou dostupné v mnoha barevných variantách, funkce ale očekávejte spíše jen ty základní.

Jiné už to je v případě společnosti Xiaomi. Její Mi Band 3 nabízí dotykový 0.78“ OLED displej, který vám zobrazí i obsah notifikací. Můžete si tak přečíst pár řádků zprávy z messengeru, e-mailu, nebo SMSky. Kromě toho zobrazuje i předpověď počasí na dva dny dopředu. Pro sportovce jsou také přítomny užitečné stopky. Pokud někde zapomenete svůj telefon, nově můžete přes Mi Band telefon i prozvonit a snáze ho tak najít. Xiaomi Mi Band 3 vás vyjde na 849 Kč.

Sportovní aktivity se v náramku přepočítávají na kroky, náramek rovněž zobrazuje ušlou vzdálenost a spálené kalorie a nechybí mu monitoring spánku. Navíc dostal certifikaci voděodolnosti IP68, což v praxi znamená, že mu nějaká ta voda rozhodně neuškodí. K dispozici je už také nástupce v podobě modelu Xiaomi Mi Band 4. Ten stojí 1 090 Kč a společnost jej opět vylepšila po všech stránkách.