Kryty na mobil Xiaomi Redmi Note 7 pořídíte v mnoha barvách a odolnostech

Kryty na mobil Xiaomi Redmi Note 7 jsou nedílnou součástí příslušenství pro tento telefon. Je dobré ho chránit, protože v případě rozbití vás mnohdy neochrání ani záruka.

Xiaomi Redmi Note 7 je telefonem, který má zvýšenou odolnost vůči pádům a škrábancům. Jeho displej chrání ochranné sklo Corning Gorilla Glass 5. Na první pohled vypadá velmi hezky. Ale pokud si myslíte, že když vám spadne na tvrdý beton a nic se mu nestane, jste na omylu! V lepším případě ho bude zdobit škrábanec, v horším se displej rozbije. A nemá pak smysl kupovat nový za několik tisíc nebo nechat v servisu podobnou částku.

Kryty na mobil Xiaomi Redmi Note 7

Pro telefon už dávno není kryt jenom ochranným prvkem. Slouží i jako designový doplněk a v mnoha případech dokáže poskytnout i další funkce. Mezi nejoblíbenější kryty patří ty průhledné. I po nasazení totiž vidíte design telefonu a v případě, že jste si ho pořídili v zajímavé barvě, určitě nebudete chtít nic zakrývat. Transparentní kryt pro Xiaomi Redmi Note 7 jde pořídit už za pár desítek korun a většinou ochrání telefon velmi dobře.

Pouzdro typu kniha pro Redmi Note 7 je zase nejlepší volbou pro ty, kterým nevadí, že musí kryt vždy otevřít a pak mohou telefon používat. Ochrání záda i displej telefonu a nemusíte si dokupovat ochrannou fólii nebo tvrzené sklo. Navíc už najdete velmi vzhledná folio pouzdra.

Odolnost nade vše

Speciálním druhem pouzder jsou pak ta velmi odolná. Mezi jasné nevýhody patří jejich robustní konstrukce. Na druhou stranu ale máte velkou jistotu, že telefonu se nic nestane. A to dokonce ani ve chvíli, kdy vám spadne z velké výšky nebo skončí ve vodě. Tech-Protect Xarmor pro Redmi Note 7 patří mezi nejlepší způsoby takové ochrany.

A pokud nechcete žádný kryt nebo pouzdro, které bude zvětšovat objem telefonu, sáhněte alespoň po tvrzeném sklu na Xiaomi Redmi Note 7. Po nalepení o něm nebudete ani vědět a přestanete řešit každý škrábanec. Po nějakém čase lze vyměnit a displej bude stále jako v bavlnce.