Kryty na mobil iPhone 12 jsou k dostání ve velkém výběru a mnoha barvách

Kryty na mobil iPhone 12 jsou takřka povinnou výbavou. Aby vám telefon vydržel dlouho jako nový a nepoškrábal se nebo dokonce nerozbil, důrazně doporučujeme pořízení.

Apple iPhone 12 je telefonem, který má zvýšenou odolnost vůči pádům a škrábancům. Jeho displej chrání ochranné sklo Ceramic Shield. Na první pohled vypadá velmi hezky. Ale pokud si myslíte, že když vám spadne na tvrdý beton a nic se mu nestane, jste na omylu! V lepším případě ho bude zdobit škrábanec, v horším se displej rozbije. A nemá pak smysl kupovat nový za několik tisíc nebo nechat v servisu podobnou částku.

Kryty na mobil iPhone 12 v různém provedení

Pro telefon už dávno není kryt jenom ochranným prvkem. Slouží i jako designový doplněk a v mnoha případech dokáže poskytnout i další funkce. Mezi nejoblíbenější kryty patří ty průhledné. I po nasazení totiž vidíte design telefonu a v případě, že jste si ho pořídili v zajímavé barvě, určitě nebudete chtít nic zakrývat. Transparentní kryt pro iPhone 12 jde pořídit už za pár stovek korun a většinou ochrání telefon velmi dobře.

Pouzdro typu kniha pro iPhone 12 je zase nejlepší volbou pro ty, kterým nevadí, že musí kryt vždy otevřít a pak mohou telefon používat. Ochrání záda i displej telefonu a nemusíte si dokupovat ochrannou fólii nebo tvrzené sklo. Navíc už najdete velmi vzhledná folio pouzdra.

 

Odolnost nade vše

Speciálním druhem pouzder jsou pak ta velmi odolná. Mezi jasné nevýhody patří jejich robustní konstrukce. Na druhou stranu ale máte velkou jistotu, že telefonu se nic nestane. A to dokonce ani ve chvíli, kdy vám spadne z velké výšky nebo skončí ve vodě. UAG Monarch Carbon Fiber pro iPhone 12 patří mezi nejlepší způsoby takové ochrany.

A pokud nechcete žádný kryt nebo pouzdro, které bude zvětšovat objem telefonu, sáhněte alespoň po tvrzeném sklu na iPhone 12. Po nalepení o něm nebudete ani vědět a přestanete řešit každý škrábanec. Po nějakém čase lze vyměnit a displej bude stále jako v bavlnce.