Chcete kryty na iPhone 8 levně? Počítejte s tím, že telefon příliš neochrání

Chcete-li sehnat kryty na iPhone 8 levně, můžete tak učinit už za stokorunu. Počítejte ale s tím, že zde platí přímá úměra typu cena odpovídá kvalitě.

Apple iPhone 8 má nesporně tu výhodu, že disponuje téměř shodnými rozměry s předchozí generací telefonu Apple, čili iPhonem 7. Díky tomu, že se také nejedná o nejnovější model, jeho příslušenství stále zlevňuje. Není tak problém sehnat pro něho kryt v ceně sta korun. Počítejte ale s tím, že ten jej příliš neochrání.

 

Kryty na iPhone 8 levně seženete, ochrání ale jen decentně

Nerozumějte tomu špatně. Kryty pro iPhone 8 i jiné modely v hodnotě sta korun rozhodně nejsou na závadu. Jsou skutečně levné, dostupné a díky jejich ceně si jich můžete pořídit hned několik, přičemž je lze střídat třeba dle vaší aktuální nálady. Jejich neduh je jediný. Telefon ochrání především jen proti škrábancům.

Výroba levných krytů také samozřejmě musí být levná. Proto jsou použity běžné materiály, které jednoduše nedokážou váš telefon chránit proti pádům. Obvykle se také vyznačují jejich tloušťkou. Tzv. slim kryty jsou lehké, designově povedené, skoro nic neváží, ale platí pro ně to samé. Telefon ochrání proti drobným oděrkám, ne při pádu. Vyplatí se tedy vlastnit několik druhů krytů, kdy každý bude určen pro jiné použití.

Pokud hledáte transparentní kryt, neznamená to, že ten musí být zcela obyčejný. Dělají se totiž např. i ty s vyztuženými rohy, na které telefon padá nejčastěji. Základní ochranu ale poskytnou už tzn. hardcase kryty. Ty jsou vyrobeny z tvrdého plastu a při pádu se snaží absorbovat co nejvíce energie.

V každém případě myslete i na displej vašeho zařízení. Ideálně vám poslouží různé flipové kryty. Ty navíc poskytují přidanou hodnotu v podobě možnosti složení na praktický stojánek. Pro všechny případy byste ale měli displej telefonu ještě raději chránit i tvrzeným sklem.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.