Jak vyčistit sluchátka a všechny jejich části včetně nabíjecího pouzdra

Jak vyčistit sluchátka, když se po nějaké době používání zašpiní? Přečtěte si, čím je dobré čistit. Hlavně na bílé barvě je vidět opravdu všechno.

Pokud máte bezdrátová sluchátka typu AriPods, tak určitě víte, že po čase se dokáží hodně zašpinit. Je to i kvůli jejich bílé barvě, na které je vše vidět. Jak je vyčistit, čím a na co si dát pozor?

Jak vyčistit sluchátka AirPods a podobná

Mezi užitečné předměty patří pro čištění: bavlněný tampon, hadřík z mikrovlákna, tyčinka do uší a Isopropyl alkohol

  • Otřete AirPods čistým hadříkem z mikrovlákna
  • V případě potřeby lehce navlhčete hadřík čerstvou vodou (nebo destilovanou)
  • Před vložením zpět do nabíjecího pouzdra nebo do uší je nechte úplně vysušit
  • Jemně použijte ušní tyčinku k odstranění nečistot z těžko přístupných míst

 

Jak vyčistit nabíjecí pouzdro

  • K otření nabíjecího pouzdra AirPods použijte suchý, čistý hadřík z mikrovlákna
  • V případě potřeby lehce navlhčete látku Isopropyl alkoholem
  • Udržujte tekutinu mimo nabíjecí port / kontakty

 

Pokud byste měli obavu, že čištěním sluchátka zničíte, nebo se i přes vaši veškerou snahu nepovedlo všechno nečistotu dostat ven, navštivte autorizovaný Apple servis, kde rádi za drobný poplatek vyčištění provedou.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.