iPhone držák na kolo je ideální společník pro vaši cykloturistiku

Pokud je cyklistika vaší vášní, iPhone držák na kolo vám poslouží jako navigace, ale nezmeškáte s ním ani žádné příchozí události.

Jistě to také znáte. Šlapete do pedálů a v tom vám v brašně na kole nebo batohu na zádeh zvoní telefon. Ihned sesednete a lovíte jej, abyste mohli hovor vyřídit. A ona je to přitom jen marketingová záležitost, kterou byste jinak ani brát nechtěli. iPhone držák na kolo má benefit zejména v tom, že můžete mít svůj telefon neustále na očích.

 

Přidaná hodnota aplikací

Samozřejmě to není myšleno tak, že byste z něho po dobu vašeho výletu nesundali oči. V případě ale, že by bylo třeba, ihned na jeho displeji vidíte, kdo má zájem si s vámi pohovořit a dle toho mu vyhovět, nebo jej naopak odmítnout. To samé platí o zprávách a notifikacích z různých aplikací. K tomu se přímo nabízí využití různých trackovacích služeb.

Když už totiž iPhone držák na kolo máte, nepotřebujete využívat různé tachometry. Specializované aplikace vás totiž o všem umí patřičně informovat. Zjistíte z nich nejen vaši aktuální rychlost, ale i ujetou vzdálenost či spálené kalorie. To samé platí o době jízdy atd. Tyto aplikace však mají přidanou hodnotu i v tom, že zapisují informace o trase vaší jízdy do mapy. Přesně tak víte, kudy jste jeli.

Díky množství navigačních aplikací se vám na displeji telefonu také mohou zobrazovat informace, kudy jet a kde zatočit. Při svých výletech tak již nebudete bloudit, ani nebudete muset hledat tu ideální cestu v papírových mapách.

 

iPhone držák na kolo a možné jeho varianty

Držák na kolo / motorku pro iPhone od společnosti Spigen vás vyjde na pouhých 549 Kč. Nabízí jisté uchycení zařízení od 4 do 5,6palcové úhlopříčky jejich displeje, jeho kloubový systém navíc umožňuje jeho rotaci po celých 360 stupních. Je přitom maximálně lehký a odolný, protože je vyroben z polykarbonátu.

Pouzdro s držákem na kolo pro iPhone 7/8 společnosti Rokform pak disponuje i krytem. Jeho přidaná hodnota je tak v tom, že pouzdro můžete využívat i pokud zrovna nesedíte v sedle vašeho bicyklu. Patentovaný systém držáku pak slouží k tomu, že když kolo někde „zaparkujete“, jednoduchým otočením telefonu jej vyndáte. Jeho cena je 799 Kč.

Držák na kolo / motorku pro Apple iPhone od společnosti iOttie vás vyjde na 649 Kč a i on umožňuje snadnou „one-touch“ montáž, pojme zařízení s šířkou 5,84 až 8,9 mm a nechybí mu ani možnost otáčení o 360 stupňů. Jeho pěnové úchyty zajišťují ochranu telefonu před poškrábáním a bezpečnostní gumové popruhy poskytují dodatečnou ochranu zařízení.