iPhone 13 MagSafe nabije i v ochranném pouzdru. Šikovná je pak powerbanka

iPhone 13 MagSafe využívá k rychlému bezdrátovému nabíjení. Výhodou je i magnetické přichycení k nabíječce. S krytem musí ale spolupracovat, jinak magnety nefungují.

Apple iPhone 13 je telefonem, který má zvýšenou odolnost vůči pádům a škrábancům. Jeho displej chrání ochranné sklo Ceramic Shield. Na první pohled vypadá velmi hezky. Ale pokud si myslíte, že když vám spadne na tvrdý beton a nic se mu nestane, jste na omylu! V lepším případě ho bude zdobit škrábanec, v horším se displej rozbije. A nemá pak smysl kupovat nový za několik tisíc nebo nechat v servisu podobnou částku.

Kryt iPhone 13 hlavně chrání

Pro telefon už dávno není kryt jenom ochranným prvkem. Slouží i jako designový doplněk a v mnoha případech dokáže poskytnout i další funkce. Mezi nejoblíbenější kryty patří ty průhledné. I po nasazení totiž vidíte design telefonu a v případě, že jste si ho pořídili v zajímavé barvě, určitě nebudete chtít nic zakrývat. Transparentní kryt pro iPhone 13 jde pořídit už za pár stovek korun a většinou ochrání telefon velmi dobře.

Pouzdro typu kniha pro iPhone 13 je zase nejlepší volbou pro ty, kterým nevadí, že musí kryt vždy otevřít a pak mohou telefon používat. Ochrání záda i displej telefonu a nemusíte si dokupovat ochrannou fólii nebo tvrzené sklo. Navíc už najdete velmi vzhledná folio pouzdra.

Odolné pouzdro nezklame

Speciálním druhem pouzder jsou pak ta velmi odolná. Mezi jasné nevýhody patří jejich robustní konstrukce. Na druhou stranu ale máte velkou jistotu, že telefonu se nic nestane. A to dokonce ani ve chvíli, kdy vám spadne z velké výšky nebo skončí ve vodě. UAG Monarch pro iPhone 13 patří mezi nejlepší způsoby takové ochrany.

A pokud nechcete žádný kryt nebo pouzdro, které bude zvětšovat objem telefonu, sáhněte alespoň po tvrzeném sklu na iPhone 13. Po nalepení o něm nebudete ani vědět a přestanete řešit každý škrábanec. Po nějakém čase lze vyměnit a displej bude stále jako v bavlnce.

iPhone 13 MagSafe kryt

Už od iPhonu 12 známe MagSafe. Jedná se o magnety na zádech iPhonu, které jsou seřazené do kruhu. Tento magnetický kruh pak napomáhá k přesnému napasování bezdrátové nabíječky k zádům. Pokud chcete MagSafe nabíjení využívat i s iPhonem v krytu, musíte si k němu pořídit pouzdro s MagSafe. To nabízí už mnoho značek. Například Ringke, ESR nebo Mercury.

Díky magnetům ale můžete na záda telefonu přichytit i jiné doplňky než jen nabíjecí MagSafe kabel. K dispozici je také MagSafe powerbanka, kterou jen prostě položíte na záda iPhonu a ona bude držet a zároveň nabíjet. Šikovným řešením je také magnetické uchycení peněženky. Telefon s hotovostí, platebními kartami nebo doklady tak můžete mít v jednom.