150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

GPS dohled ohlídá vaše auto, domácího mazlíčka nebo i dítě

GPS dohled může zajistit i velmi malé zařízení, díky kterému budete přesně vědět, kde se momentálně nachází vaše kufry, auto i třeba děti.

Není nad to vědět, kde přesně se nachází vaše cennosti, Každý to známe. Pokud něco důležitého nebo drahého ztratíme, sevře se nám žaludek, začneme panikařit a prožíváme velmi nezáviděníhodné pocity. Přitom není důvod se stresovat. Stačí prevence a vždy budete vědět, kam se daná věc zatoulala.

GPS systém funguje už několik desítek let a stal se standardem pro lokalizaci věcí, objektů nebo i osob. Není naprosto přesný, ale zvládne zaměřit předmět i na přesnost několika metrů a to bohatě stačí snad ve všech případech.

GPS dohled do auta

Asi nejčastějším umístěním pro GPS lokalizátor je vnitřek auta. Automobil patří k nejdražším věcem, které užíváme a krádež je velmi nemilou příhodou. Sice nám může v mnohých případech jeho hodnotu proplatit pojišťovna, ale ne vždy celou a vždy se jedná o zdlouhavý proces. Daleko lepším řešením je tak využití právě GPS trackerů nebo GPS lokátorů.

Například takový GPS lokátor TK102 je určený hlavně pro účely sledování automobilu. GPS souřadnice přitom odesílá z jakéhokoli koutu světa. Jde jen o signál mobilního operátora. Do lokátoru se totiž vkládá SIM karta, která umožňuje přenos dat.

Na lokátor je možné se dovolat nebo i poslat zprávu. Automaticky vám potom přijde na telefon zpráva o jeho aktuální poloze. Není tak nutná žádná aplikace, jen musíte znát telefonní číslo SIM karty.

GPS všude

Doporučujeme si zakoupit několik takových lokátorů a využívat je i pro ostatní příležitosti. Velmi vhodné jsou na obojek pro psa nebo kočku, na zavazadla, když cestujete do zahraničí, nebo například do školního batohu pro lokalizaci svých dětí.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.