Držák na mobil do auta do zapalovače telefon během jízdy i nabije

Držák na mobil do auta do zapalovače je výbornou volbou pro všechny, kteří potřebují telefon za jízdy stále kontrolovat a nechtějí, aby se rychle vybil.

Už jsou pryč doby, kdy se držák do auta na telefon omezil jen na uchopení mobilu. Neuměl vlastně nic jiného. Držák se pevně uchytil pomocí přísavky na přístrojové desce, předním sklu, nebo se umístil do ventilační mřížky. A pomocí kleští se telefon umístil do držáku. Naštěstí, dnes už jsou držáky univerzální a dokáží toho mnohem více.

Držák do auta s bezdrátovým nabíjením je jednou z posledních vychytávek moderní doby. Má v sobě zabudovanou nabíjecí cívku, která je umístěna tam, kam telefon vkládáte. Po vložení je v blízkosti zad telefonu a pokud to váš model umí, dokáže ho nabíjet bez nutnosti připojování nabíjecích kabelů. K držáku ale kabel připojit musíte.

Držák na mobil do auta do zapalovače

Ve starších autech je zdroj elektrické energie většinou umístěný v zásuvce zapalovače. Do ní pak stačí umístit adaptér do zapalovače a do něj pak zapojíte USB nabíjecí kabel. Na výběr jsou i řešení s více USB výstupy nebo rychlejší nabíječky. Určitě se hodí, když má adaptér alespoň dva porty, jedná se tak o duální USB nabíječku a pokud zvládá rychlejší nabíjení. 

K takovému USB nabíjecímu adaptéru pak připojíte cokoliv. Tedy i držák na mobil a můžete využít jeho schopností. Ať už se jedná o bezdrátové nabíjení nebo samootvírací mechanismus kleští.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.