Chytrá váha Huawei vás upozorní na zdravotní problémy a zlepší životosprávu

Chytrá váha Huawei se bude hodit sportovcům i lidem, kteří chtějí něco udělat se svým zdravím. Hlídejte si hmotnost nebo tuk v těle. Váha se hodí do každého interiéru.

Základním údajem, který vám chytrá osobní váha sdělí, je samozřejmě vaše tělesná hmotnost. Díky přítomnosti různých senzorů ale umí vyčíst mnohem více dat, která vám pomohou udržovat lepší životosprávu. V kombinaci s aplikací v chytrém telefonu si pak můžete vést různé statistiky. Informuje vás i o všech naměřených hodnotách v průběhu času.

Mezi senzory se na základně technologie bioimpedanční analýzy přenáší elektrické signály, na jejichž základě umožní chytré algoritmy rozpoznat, jak se vzruch šířil vaším organizmem, a tak vám přesně říci složení vašeho těla. Jedná se samozřejmě o naprosto bezpečnou metodu.

Chytrá váha Huawei není drahá

Chytrá osobní váha od společnosti Huawei je vám schopna během jednoho vážení vyčíslit až devět údajů o vašem těle. Její povrch je z tvrdého skla, výdrž baterie zajišťuje standby čas po 12 měsíců (4 × AAA). Její hmotnost je 1,85 kg a rozměry jsou 300 × 300 × 18,7 mm.

Huawei chytrá váha

Dokáže vážit až do hmotnosti 150 kg, přičemž automaticky rozpozná až 10 uživatelů. Ať už je tedy vaše rodina jakkoli obsáhlá, budou ji moci využít všichni její členové. Cena váhy Huawei je 999 Kč.

Chytrá osobní váha Xiaomi poskytuje vysoce tenký design, protože její výška je pouhých 20 mm. Jednoduše ji tak umístíte tam, kam potřebujete. Obsahuje skrytý displej, který se zobrazí pouze v případě, aby vám sdělil nějaké informace. Samozřejmě v takovém případě budou ty ideálně čitelné.

chytrá váha Xiaomi

Vyrobena je z ABS materiálu, který je trvanlivý a tvrdý. Poškození se tedy bát nemusíte, i když je horní plocha ze skla (elektrody jsou z nerezové oceli). Při jednom měření může zjistit až 10 údajů o vašem těle (Basal Metabolic Rate, BMI, hmotnost tělesného tuku, kostní hmoty, svalové hmoty, bílkovin, viscerálního tuku atd.) a to za pomoci pokročilé BIA technologie.

I ona je napájena čtyřmi AAA bateriemi, které lze v případě potřeby snadno vyměnit. Vážit umí až do hmotnosti 150 kg, přičemž ona sama má 1,6 kilogramu. Její rozměry jsou 300 × 300 mm a zaplatíte za ni 999 Kč.