100.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)
DNY DOPRAVY ZDARMA. Objednejte alespoň za 300Kč. Pouze 15-17.října.

Bezdrátová sluchátka k televizi jsou skvělou možností pro nerušený poslech

Bezdrátová sluchátka k televizi se v dnešní době sice stále prodávají, ale klidně můžete s novějšími TV využít ty své s Bluetooth připojením.

Výhody plynoucí z poslechu přes sluchátka jsou jasné. Nejste nikým při sledování televize rušeni a zároveň nerušíte ostatní. Například v případě, kdy váš oblíbený tým hraje důležitý zápas, nemusí zbytek rodiny sdílet vaše nadšení. Sluchátka k televizi jsou tak vítaným pomocníkem. A připojovat se k TV kabelem, který potáhnete přes půlku místnosti není rozhodně moc praktické.

Bezdrátová sluchátka k televizi připojíte různě

K televizi můžete připojit sluchátka různými způsoby. Nejčastěji nabízejí výrobci klasická drátová s jack konektorem. Ty rovnou zavrhneme. Poté se setkáte s bezdrátovými sluchátky s vysílací stanicí, která funguje na principu radiofrekvencí. Stanici připojíte jack kabelem k TV a ta pak vysílá zvuk do sluchátek bezdrátově. Tato sluchátka se hodí ke starším televizím, které nepodporují Bluetooth. Obvykle se al nejedná o levnou záležitost.

Nejlepší možností jsou tak bezdrátová sluchátka s bluetooth. Ta připojíte nejen k telefonu, tabletu nebo počítači, ale stejným způsobem je propojíte s novějšími TV. Doporučujeme na televizi zkontrolovat, zda Bluetooth podporuje. Pokud ano, v nastavení televize si najdete volbu pro prvotní propojení sluchátek. U nich poté zapnete párovací režim a provedete spojení. Zvuk nemá žádné zpoždění a za investici začínající na několika set korunách získáte pohodlnou a praktickou možnost, jak nerušeně sledovat televizi s výborným zvukem.

Na výběr jsou jak bezdrátová náhlavní sluchátka, která si nasadíte na hlavu a obejmou vaše uši. Tak menší bezdrátové pecky.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.