Plážové voděodolné pouzdro na mobil - Devia, Waterproof Bag

Kód: 6952897986735
299 Kč
Skladem - hned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
9.7.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Capacitance screen mobile phones can not operate under water pressure, so before underwater photographing and video shooting, transfer settings to shortcut keys use.

Before each use, the waterproof bag must be carefully inspected and tested. When it is used, avoid violent impacts, scratches from sharp objects, check clips closed in place, no foreign objects caught in the sealing. Waterproof depth is 20 meters. Water leakage test must be performed before each use.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.