SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA

Nejprodávanější

ACS00708
ZdarmaZdarma
Pouzdro / kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - Spigen, Thin Fit Black
Doprava zdarma
Skladem - hned k odeslání (2)
 
499 Kč
Ochranné tvrzené sklo na Samsung GALAXY S20 ULTRA - Hofi, UV Glass
 
299 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - Karl Lagerfeld, Degrade Black
699 Kč –10 %
Původně: 699 Kč  (–10 %)
629 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - Karl Lagerfeld, Degrade Pink
699 Kč –10 %
Původně: 699 Kč  (–10 %)
629 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - UAG, Plasma Ice Clear
 
999 Kč
30 položek celkem
Ochranné tvrzené sklo na Samsung GALAXY S20 ULTRA - Hofi, UV Glass
299 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - Ringke, Air Clear
439 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - Ringke, Air-S Black
439 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - Ringke, Fusion Clear
469 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - Ringke, Fusion-X Camo
469 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - Ringke, Fusion-X Space Blue
469 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - UAG, Plasma Ice Clear
999 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - UAG, Monarch Black
ZdarmaZdarma
1 599 Kč
Ochranný kryt pro Samsung GALAXY S20 ULTRA - UAG, Monarch Carbon
ZdarmaZdarma
1 599 Kč

Samsung Galaxy S20 Ultra příslušenství čítá mnoho doplňků. Chytrý telefon od Samsungu představuje současnou špičku moderních technologií a to znamená, že je také velmi drahý. Je tak dobré jej dostatečně chránit a dbát na jeho údržbu. Je tak lepší utratit pár set korun pro dobrý pocit a jistotu, než se pak trápit vynakládáním tisícových částek servisům, které budou telefon opravovat.
Pouzdro na Samsung Galaxy S20 Ultra ochrání zadní část telefonu. Ta je tvořena z kombinace kovu a skla a je tak velmi náchylná na škrábance, otisky prstů i případné pády. Také obsahuje systém několika objektivů a ty je dobré dostatečně chránit. Pouzdro často přesahuje přes úroveň objektivů a položením na stůl je nepoškrábete. Pokud se vám líbí design celého telefonu, je vhodné pořídit průhledné pouzdro na Galaxy S20 Ultra, které ukáže mobil v celé jeho kráse.
Kryt na Samsung Galaxy S20 Ultra musí také telefonu perfektně padnout a respektovat všechny ovládací prvky a konektory. Po nasazení tak musíte mít přístup k nabíjecímu konektoru, tlačítkům hlasitosti, mít výřezy v oblasti objektivů a reproduktorů a také mít možnost bezdrátového nabíjení. Hodně krytů také přesahuje přes úroveň obrazovky a tak i chrání proti poškrábání, když telefon položíte čelem na stůl.
Ochranné tvrzené sklo na Samsung Galaxy S20 Ultra důrazně doporučujeme přikoupit, protože už po pár týdnech se mohou na displeji objevit ošklivé škrábance. I běžné použití s sebou nese rizika poškrábání a mnohdy uživatel neví ani jak se takový škrábanec na obrazovce vyskytl. Tvrzené sklo musí přesně sedět na displeji a je vhodné, aby bylo dostatečně zaoblené. Displej Galaxy S20 Ultra má po stranám zaoblené hrany a při ovládání by rovné sklo stěžovalo pohyb prstů.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.