Objektiv 3v1 pro Apple iPhone - CELLY, Clip and Click

Kód: CLIPANDCLICK
399 Kč
Vyprodáno

CLIP AND CLICK od CELLY je sada fotografických objektivů pro nadšence do fotografování, kteří chtějí větší možnosti. Součástí sady je univerzální, pružinový klip se závitem pro upevnění objektivů na čočku fotoaparátu vašeho smartphonu. Díky 3 různým čočkám můžete pořizovat skvělé fotografie s efektem rybí oko, širokoúhlé snímky nebo makro fotografie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CLIP AND CLICK od CELLY je sada fotografických objektivů pro nadšence do fotografování, kteří chtějí větší možnosti. Součástí sady je univerzální, pružinový klip se závitem pro upevnění objektivů na čočku fotoaparátu vašeho smartphonu. Díky 3 různým čočkám můžete pořizovat skvělé fotografie s efektem rybí oko, širokoúhlé snímky nebo makro fotografie. Objektiv rybí oko dokáže zachytit fotografie v úhlu 180°, fotografie mají charakteristický kulovitý efekt, ideální pro fotografování krajin nebo legračních portrétů. Širokoúhlý objektiv je vhodný pro fotografování panoramat. Makro objektiv umožňuje pořizovat detailní fotografie např. květin nebo hmyzu z těsné blízkosti. Makro objektiv lze aplikovat na smartphony nebo tablety s čočkou o průměru až 8 mm. Objektivy neslouží pro profesionální použití. Nevyžadují žádnou aplikaci.

Vlastnosti:
- sada 3 fotografických objektivů
- lze aplikovat na smartphone nebo tablet
- objektiv rybí oko: dokáže zachytit fotografie v úhlu 180°
- širokoúhlý objektiv: vhodný pro fotografování panoramat
- makro objektiv: umožňuje pořizovat detailní fotografie např. květin nebo hmyzu z těsné blízkosti
- univerzální, pružinový klip se závitem
- objektivy neslouží pro profesionální použití
- nevyžaduje žádnou aplikaci
- snadné použití

Související pojmy: objektiv pro iPhone 6, objektiv pro iPhone 6s, objektiv pro iPhone 7, objektiv pro iPhone 6 Plus, objektiv pro iPhone 6s Plus, objektiv pro iPhone 8, objektiv pro iPhone 5, objektiv pro iPhone 5s, objektiv pro iPhone SE

Video

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora 4.12.2018 22:28
Dobrý den, lze tuto sadu objektivů použít pro IPhone SE? Děkuji
Odpovědět
TP Avatar autora 19.2.2018 20:25
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli tato kAmerika pasuje i na iphone SE. Předem děkuji za odpověď
Odpovědět
RV Avatar autora Ochranné pouzdro 4.12.2017 08:54
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli ta kamera funguje, i když na tom je pouzdro? Budu muset pouzdro sundavat, nebo to funguje i s tím? (Já jen že to pouzdro je celkem tlusté, tak jestli tam mezi tím nebude nějaká mezera) Dik za odpověď! :)
Odpovědět
I Avatar autora 4.12.2017 11:03
Dobrý den, na klasické pouzdro by to jít mělo, ale píšete, že máte nějaké odolnější tlustší tudíž nelze 100% říct zdali bude objektiv sedět tak jak má, avšak troufám si říct, že ano.
T Avatar autora 3.1.2017 23:39
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli tento objektiv pasuje i na iphone 6S Plus, který má ochrané sklo. A za druhé jestli jej lze používat i na prřední kameru nebo pouze na zadní? Děkuji za odpověd :)
Odpovědět
I Avatar autora Re: 4.1.2017 10:17
Dobrý den Terezo, děkujeme za dotaz. Ano tento objektiv můžete použít i na iPhone 6 Plus i když má na sobě nalepené ochranné sklo. Dá se použít jak na přední tak i na zadní kameru :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
15x
4
7x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: