150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy.
Děkujeme, že jste s námi :)

Odolná pouzdra pro iPhone 6 / 6S

Nejprodávanější

UAG IPH7:6S E BL
 
799 Kč
Pouzdro / kryt pro Apple iPhone 6 / 6S - Spigen, Capsule Ultra Rugged Black
ZdarmaZdarma
 
539 Kč
Pouzdro / kryt pro Apple iPhone 8 / 7 / 6s / 6 - UAG, Plasma Ice Clear
 
799 Kč
Pouzdro / kryt pro Apple iPhone 8 / 7 / 6s / 6 - UAG, Pathfinder Black
 
799 Kč
Pouzdro / kryt pro Apple iPhone 6 / 6S - Spigen, Ultra Hybrid Crystal Clear
ZdarmaZdarma
 
599 Kč
9 položek celkem

V této kategorii máme výběr těch nejodolnějších pouzder a krytů pro iPhone 6/6s. A obaly které zde prodáváme vydrží opravdu hodně. Ať už sportujete nebo lezete po horách zde naleznete odolná pouzdra na iPhone 6/6s do každého terénu. Odolné pouzdra jsou designována přesně tak, aby iPhone 6/6s dostal tu nejlepší možnou péči a hlavně aby v jakémkoliv terénu zůstal nepoškozen.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.
© 2012-2019, iPouzdro.cz