Ochranné tvrzené sklo s doživotní zárukou

KDE SKLO S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU KOUPIT?

Na prodejně v Praze, Vyšehradská 27. Stačí požádat o sklo s doživotní zárukou, služba se nevztahuje na skla z nabídky na eshopu.

JAK FUNGUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA?

Pokud dojde k jakémukoliv mechanickému poškození ochranného skla, bude Vám ochranné sklo vyměněno za nové.

JAK DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU UPLATNIT?

Stačí se zastavit s účtenkou u nás na prodejně a nechat si nalepit nové ochranné sklo.

NA CO SE ZÁRUKA VZTAHUJE?

Doživotní záruka se vztahuje na poškození ochranného skla. Doživotní záruka se nevztahuje na jakékoliv poškození mobilního telefonu.

KOLIK TVRZENÉ SKLO S DOŽIVOTNÍ ZÁRUKOU STOJÍ?

První nákup ochranného skla stojí 449kč, každá další výměna a nalepení nového ochranného skla na Váš telefon je zpoplatněna 49kč. Služba je poskytována pro všechny modely iPhone. Služba se vztahuje na konkrétní zařízení, na účtence bude IMEI vašeho iPhone. 

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.