Batoh pro MacBook - STM, Saga Gray

Kód: STM-111-170P-16
ZdarmaZdarma
stm 111 170P 16
1 399 Kč
Vyprodáno

The stuff of legend is what’s passed down from one generation to the next. Like the features in our Saga backpack—elements and amenities that have been inherited from predecessors on the STM family tree and are now iconic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The stuff of legend is what’s passed down from one generation to the next. Like the features in our Saga backpack—elements and amenities that have been inherited from predecessors on the STM family tree and are now iconic. Suspended tech cells. Ample storage space. Pockets, pockets, pockets. Witheverything designed to maximize your organisation. When it comes to an everyday carry, this bag is totally epic.

  • main material(s): 100% polyester
  • device space: H 37.5 x W 25.5 x D 3 cm
  • outer dimensions: H 44 x W 29 x D 15 cm
  • capacity: 20L
  • weight: 0.51 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.