Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 9775 hodnocení
5
9524x
4
168x
3
40x
2
16x
1
27x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Radka Šestáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.9.2024
Vše proběhlo, tak jak mělo, tak, jak bylo uvedeno.
NM Avatar autora Naďa Mahdalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.9.2024
Spokojenost, dobrá cena, dodání do druhého dne od objednání
PA Avatar autora Petra Audrlická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.9.2024
Super
LD Avatar autora Lukáš Duchoň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.9.2024
Max spokojený krása druhy den už privezi objednal i pro manželku super cena
Avatar autora Michael Šochman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.9.2024
👍
ID Avatar autora Iveta Doleželová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.9.2024
Krasne a velmi rychlá komunikace dekuji
EW Avatar autora Ema Wertheimova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.9.2024
Rychle dodani, kvalitni pouzdro
IK Avatar autora Irena Komanická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.9.2024
Vše v pořádku
MS Avatar autora MILAN SEDLÁČEK Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.9.2024
Vše proběhlo bez problémů, všem doporučuji
ZP Avatar autora Zdeňka Pizurová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2024
S tímto obchodem jsem spokojena.
PP Avatar autora Petra Prokopcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2024
Velký výběr zboží. Dodání druhý den
DK Avatar autora Dárius Krejčí Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2024
výborný kryt je nádherný a přišel do dvou dnů
TK Avatar autora Tomáš Konečný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.9.2024
Výboný doporučuji všem
ML Avatar autora Marcela Ledvinková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.9.2024
velmi spokojená
JU Avatar autora Jiří Uzel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.9.2024
Rychlé a bezpečné dodání.
DH Avatar autora Dagmar Hlaváčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.9.2024
rychlé dodání krásné zboží
IK Avatar autora Iryna Khrystych Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.9.2024
ANO
MJ Avatar autora Matouš Janeček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.9.2024
kryt je celmi dobri zachranil mij mobil pred spousi pady. Rozhodne doporučuji!!!!
LZ Avatar autora Lenka Zezochova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.9.2024
Super rychle
LV Avatar autora Lída Vlasáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.8.2024
Velká spokojenost :)

Ovládací prvky výpisu

9790 položek celkem