Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 9754 hodnocení
5
9500x
4
167x
3
40x
2
16x
1
31x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Petr Řepík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2019
MD Avatar autora Martin Dvořák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2019
Vše v pořádku,mohu doporučit.
D Avatar autora Dana K. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2019
Avatar autora Martina Čemeresová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2019
DC Avatar autora David Chasák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2019
MD Avatar autora Martin Doležal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2019
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2019
JP Avatar autora Jiří Ptáček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2019
Rozhodně doporučuji rychlost je opravdu znát ????????
LM Avatar autora Lukáš Máslo Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2019
IN Avatar autora Ivana Nová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2019
Ano
JT Avatar autora Jiří Tatoušek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2019
KB Avatar autora Kateřina Bradáčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2019
ZM Avatar autora Zdeňka Měrtlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2019
Rychlé vyřízení a odeslání objednávky. Pecka! Doporučuji ????
JO Avatar autora Jaroslav Odehnal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2019
Avatar autora Zdeněk Černík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2019
BK Avatar autora Bohdan Kovach Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2019
TD Avatar autora Tibor Doležel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2019
je to bezva obchod
MR Avatar autora Michaela Rejhonová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2019
FP Avatar autora Filip Procházka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2019
VH Avatar autora Vladislav Horák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.9.2019

Ovládací prvky výpisu

9769 položek celkem