Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
9701 hodnocení
5
9451x
4
167x
3
40x
2
16x
1
27x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AR
Adéla Rusková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2019
Vše v pořádku, velmi rychlé dodání
JO
Jiří Osladil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2019
Spokojenost
J
JP
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2019
Velmi rychle dodani
TB
Tomas Bruder
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2019
Obchod vyřídil objednávku sice 2 den,ale Česká pošta doručila za 4 dni.
VŠ
Vendula Šmejkalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2019
Spokojenost
BV
Barbora Vörösová
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2019
Ochrane pouzdro nesedi a tudiz hodinky nereaguji ale folie super ..
I
Irena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2019
rychlé dodání, přijatelná cena, obaly na mobily dobře padnou
RR
Radka Rajnová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2019
Naprostá spokojenost. Rychlost doručení, krásně zboží. Děkuji
DH
Dominik Havránek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2019
vše ok :)
AK
Antonín Kvak
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2019
Kvalitní a rychlé dodání
DK
David Kresl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2019
Vše v pořádku, rychlé dodání.
MB
Michaela Bestakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2019
Vše ok
D
David
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2019
Vše v pořádku. Rychlé dodání.
JK
Jana Kamarýtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2019
Spokojenost, rychlé dodání.
OT
Olga Trojanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2019
Ok, vše v pořádku.
JM
Jiří Mrůzek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2019
Super
TŠ
Tereza Štěpánková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2019
V pohodě
MW
Michaela Weissová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2019
Super
ZK
Zdenek Klemsa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2019
Velmi dobře.rychle dodáno.se zbožím jsem spokojen.
I
Iva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2019
S obchodem zatim jen dobre zkušenosti - dodáni obratem, ochranne baleni... Můžu doporučit.
.png)