Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 9704 hodnocení
5
9454x
4
167x
3
40x
2
16x
1
27x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

B Avatar autora Bezty Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Rychlé vyřízení objednávky
M Avatar autora Michal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Nakupují opakovaně a nikdy nebyl problém všechno v pořádku
RP Avatar autora Růžena Podskalská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Naprostá spokojenost, velká ochota ze strany obchodu, určitě doporučím
Avatar autora Zdeněk Šnajberk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Naprostá spokojenost, zboží bylo dodáno přesně na den kdy mělo dorazit.
DM Avatar autora Dominika Mathausova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Naprostá spokojenost, určitě nakoupila znovu ☺️????
PM Avatar autora Pavla Macková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Vše dorazilo rychle a v pořádku, sluchátka zatím zabaleny tak uvidíme, kryt OK.
KI Avatar autora Kalis Ivan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Naprosto
PR Avatar autora Petra Růžičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Objednala jsem a do druhého dne mi pouzdro přišlo. Dobrá komunikace
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Super rychlost dodání, kvalita zboží ok
T Avatar autora Tomáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Super kvalita
L Avatar autora Luděk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Vše v pořádku , doporučuji.
V Avatar autora Voke Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Bez problému. Vše OK.
J Avatar autora Jan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Vše v pořádku ,doporučuji .
M Avatar autora Martq Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Vše v pořádku , doporučuji
T Avatar autora Tereza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Vše v pořádku.
D Avatar autora Daniela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Spokojenost, rychlost, vše v pořádku.
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Vše v pořádku,spokojenost.
J Avatar autora Jiří Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Velmi spokojen
K Avatar autora Karolína Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Vše v pořádku, obchod určitě doporučuji! :)
A Avatar autora autodilna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
vše naprosto v pořádku jen české poště to trvalo 7 dní do balíkovny jinak objednáno a hned odesláno

Ovládací prvky výpisu

9719 položek celkem