Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 9706 hodnocení
5
9456x
4
167x
3
40x
2
16x
1
27x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

T Avatar autora Tereza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Rychlé dodání a dodávka v pořádku
Š Avatar autora Štěpánka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Objednané zboží rychle dorazilo. Objednala jsem pouzdra na produkty od Applu - mobil, notebook a tablet - vše přesně sedí a cena je rozumná.
M Avatar autora Monika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Doporučuji. Rychlost, kvalita, popis produktu, přehledné stránky. TOP.
M Avatar autora Marta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Rychlost dodání
MB Avatar autora Marcela Bendáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Rychlé dodání,super popis výrobku
LP Avatar autora Lucie Pešírová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
doporu0čuji, rychlé dodání a kvalitní výrobky
Z Avatar autora Zdenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Vše bylo včas a v pořádku dodáno, naprostá spokojenost.
R Avatar autora radek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Na jedničku
Avatar autora ***** Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Spokojenost, rychle dodáno, zboží perfektní.
SE Avatar autora Sofie Ešpandrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Zboží neodpovídá fotkám a popisu na stránkách. Pásek není celý černý jak by měl být.
B Avatar autora Barbora P. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Vše na jedničku.
HK Avatar autora Hanka Kochlíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
perfektníííí
P Avatar autora Petr P Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
ok
KJ Avatar autora Kocián Jaroslav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Velmi spokojen.
V Avatar autora Vladenka P. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Hledala jsem dlouho kde si produkty zakoupím,ale nabídka obchodu mě plně uspokojila.
GK Avatar autora Gabriela Konecna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Rychlé doručení, kvalita super
PK Avatar autora Pavel Krupička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Rychlé doručení - spokojen.
T Avatar autora Tereza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Naprostá spokojenost.
MP Avatar autora Miroslav Picpauer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Velmi rychlé doručení
P Avatar autora Pavel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2021
Naprostá spokojenost

Ovládací prvky výpisu

9721 položek celkem