Pouzdro na AirTag dobře uloží lokalizátor a zamezí ošklivému poškrábání

Pouzdro na AirTag je velmi šikovné příslušenství. Apple lokalizátor se totiž velmi snadno poškrábe a lesklá část pak nevypadá vůbec pěkně.

Lokalizační doplněk AirTag Apple uvedl v dubnu letošního roku. Po objednání ale v balení nenaleznete nic jiného než samotný AirTag. Žádné poutko, klíčenku nebo třeba lepící část nehledejte. Pro připevnění k věci, kterou chcete sledovat, tak potřebujete další příslušenství. Nejsnadnější je pořídit klíčenku. Na trhu jsou ale i různé nalepovací nástroje a v neposlední řadě ochranné fólie. Stříbrná část AirTagu se totiž velmi lehce poškrábe.

Pouzdro na AirTag si vybere každý

Ochranné pouzdro na AirTag může vypadat různě. Je tak důležité, že nejste omezení jedním typem nebo barvou. Dokonce je k dispozici na výběr i různý materiál. Nejčastěji se jedná o plast nebo kůži. V mnoha případech pak má pouzdro na sob karabinu z oceli a hliníku.

Klíčenka pro AirTag má mnoho využití. Nejvíce jí využijete na klíče. Díky kroužku snadno připevníte AirTag ke svazku a budete vždy perfektně vědět, kde máte klíče. Pro chronické zapomínače je to doplněk k nezaplacení.

Kožená klíčenka pro AirTag je pak luxusnější možností a pokud máte například koženou peněženku, bude se k ní skvěle hodit. Na výběr je v klasické hnědé, v černé i dalších barvách. Výhodou je také jistě delší životnost doplňku a budete mít jistotu, že i po pár letech se bude dát plně používat.

Nalepovací pouzdro pro AirTag představuje rychlou možnost připevnění. Snadno tak AirTag za pomoci lepící části kamkoliv umístíte. Hodit se to může pro připevnění na zavazadlo, fotoaparát, ovladač nebo třeba skateboard. AirTag je pevně uchycen a díky plastovému pouzdru je i chráněn.

Po chvíli používání se stříbrná část AirTagu ošklivě poškrábe. A to ho nemusíte nosit zrovna mezi klíči. Zajímavou variantou je nalepení ochranné fólie na AirTag, která stejně jako třeba displej telefonu, chrání proti poškrábání.

Chraňte AirTag před zloději

Pro ochranu zařízení je tak pouzdro správnou volbou. Jedná se ale i o bezpečnou možnost, jak zakamuflovat AirTag proti zlodějům. Když totiž novinku Applu nějaký nenechavec uvidí, snadno se ho zbaví nebo nabude dojmu, že se jedná o věc, která je drahá a pro vás důležitá. Pouzdro ho může zmást.