Jak nalepit sklo na mobil? Je to jednoduché a zvládnete to sami

Jak nalepit sklo na mobil se ptá poměrně dost lidí. Přitom je to snadné a když dodržíte pár pravidel, máte během minuty hotovo.

Když si koupíte ochranné sklo na iPhone, není nutné si jej nechat nalepovat. Většinou za to zaplatíte další peníze a výsledek nemusí být ani 100%. Vše zvládnete v domácích podmínkách a nebudete k tomu ani potřebovat nic speciálního.

Každé dobré sklo na mobil by mělo v balení obsahovat i vlhký a suchý hadřík a samolepku na vyčištění drobného prachu. Jen tak nalepíte sklo bez bublin a nepříjemných smítek, které mohou zůstat pod sklem.

 

 

Jak nalepit sklo na mobil?

  • Rozbalte krabičku se sklem a ujistěte se, že je v něm vše, co jsme uvedli výše
  • Nalepování provádějte pokud možno v bezprašném prostředí
  • Sundejte z telefonu všechny kryty, pouzdra, případně staré skla a fólie
  • Řádně očistěte displej telefonu mokrým hadříkem
  • Pořádně jej vysušte tím suchým
  • Použijte samolepku na odstranění drobného prachu
  • Pomalu se přibližujte se sklem k displeji telefonu a pečlivě ho rovnejte dle obrazovky iPhonu
  • V případě větších bublin odlepte na okraji sklo a znovu ho nalepte
  • Na konci můžete displej přejet ještě hadříkem a trochu přitlačte pro eliminaci menších bublin

 

Jak vidíte, nemusíte se nalepení skla bát. Jak nalepit ochranné sklo na telefon už víte a přiložené video vám ukáže vše v praxi.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.