Guess klíčenka AirTag ochrání a navrch mu přidá elegantní vzhled

Guess klíčenka AirTag obohatí hned několika způsoby. Známá značka dodá lokalizátoru punc elegance a samozřejmě ho ochrání před poškrábáním nebo rozbitím.

Lokalizační doplněk AirTag Apple uvedl v dubnu letošního roku. Po objednání ale v balení nenaleznete nic jiného než samotný AirTag. Žádné poutko, klíčenku nebo třeba lepící část nehledejte. Pro připevnění k věci, kterou chcete sledovat, tak potřebujete další příslušenství. Nejsnadnější je pořídit právě klíčenku. Na trhu jsou ale i různé nalepovací nástroje a v neposlední řadě ochranné fólie. Stříbrná část AirTagu se totiž velmi lehce poškrábe.

Klíčenka pro AirTag v mnoha provedeních

Klíčenka pro AirTag má mnoho využití. Nejvíce jí využijete na klíče. Díky kroužku snadno připevníte AirTag ke svazku a budete vždy perfektně vědět, kde máte klíče. Pro chronické zapomínače je to doplněk k nezaplacení.

Kožená klíčenka pro AirTag je pak luxusnější možností a pokud máte například koženou peněženku, bude se k ní skvěle hodit. Na výběr je v klasické hnědé, v černé i dalších barvách. Výhodou je také jistě delší životnost doplňku a budete mít jistotu, že i po pár letech se bude dát plně používat.

Guess klíčenka AirTag také ochrání

Klíčenka má hlavní funkci připevnění ke klíčům, ale je dobré dbát i na ochranu samotného AirTagu. Ten se velmi snadno poškrábe a zejména jeho stříbrná strana při středu s ostrými předměty velmi trpí. Nadneseně řečeno stačí, abyste si dali AirTag nechráněný do kapsy a už je poškrábaný.

Stylová Guess klíčenka AirTag je vyrobena z umělé kůže, která se dobře udržuje a vypadá velmi luxusně. Na konci je kroužek pro připnutí na klíče nebo na poutko. Vybírat můžete z hnědé nebo šedé varianty. Levnější alternativou od Guess pak může být silikonová klíčenka, která ale díky zlatému kroužku vypadá pořád velmi elegantně.