Apple Watch vypuzení vody umí dokonale, podívejte se na zpomalené video

Apple Watch vypuzení vody zvládají skvěle a slouží hlavně k tomu, aby se v reproduktoru, který je otevřený, nezůstávala voda po plavání nebo potápění.

Apple Watch, které lze nosit při plavání a při jiných činnostech spojených s vodními radovánkami, mají elegantní funkci navrženou tak, aby reproduktory dokázaly hlasitým zvukem vypudit přebytečnou vodu z vnitřních komponent.

Apple Watch vypuzení vody pomocí reproduktoru

The Slow Mo Guys, známý pro videa související s vědou a technikou, která využívají zpomalené záběry, se podíval na to, jak funguje funkce vypuzení vody z Apple Watch.

Jak ukazuje video, Apple Watch postupně projdou 10 cykly, kdy reproduktory vibrují, aby vytlačily veškerou vodu uvnitř. Při pomalém pohybu je vidět síla, kterou je voda vypuzována, a je to působivý vizuální efekt.

Při plánování použití Apple Watch ve vodě nebo při zahájení plaveckého tréninku mohou uživatelé nastavit funkci zámku vody, která zabraňuje aktivaci displeje při vystavení kapičkám vody.

Když je tato funkce vypnuta, funkce aktivovaná prostřednictvím ovládacího centra spustí funkci, která vytlačí vodu z reproduktoru, když se otočí digitální korunka Apple Watch. Funkce zámku vody a vypuzení vody je k dispozici na Apple Watch Series 2 a novějších.

Zdroj: Macrumors.com

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.