Apple slofie propaguje ve své nové reklamě na iPhone 11. A je to pořádná lyžovačka

Apple slofie představil s novými iPhony 11. A potřebuje funkci náležitě představit, proto si připravil hned dvě nové reklamy, kde uvidíte, jak moc se může hodit. Pohodlně se usaďte a podívejte se!

Apple sdílí nová videa s názvy Slofie on iPhone 11 - Whiteout a Slofie on iPhone 11 - Backflip. Reklamy jsou velmi krátké, ale o to více efektivní. Funkce se zakládá na zpomaleném záběru, který je natáčen přední kamerou. Je to tedy vlastně selfie, ale protože se natáčíte, kalifornská společnost dala funkci speciální nový název.

Apple slofie propaguje na YouTube

 

Dvě krátká videa s názvem „Backflip“ a „Whiteout“ obsahují záběry s pomalým pohybem, které pořídili profesionální snowboardisté. A je to vidět. V první reklamě se na obličej jezdce dostane hodně sněhu, který pomalu zase začne odpadávat. Druhá reklama je možná ještě zajímavější, protože snowboardista udělá backflip, přetočí se saltem dozadu, a přitom se natáčí. Záběry jsou perfektně stabilizované a zpomalení vypadá úžasně.

Telefony iPhone už dlouho využívají režim slo-mo, tedy zpomalené video pro zachycení zpomaleného obsahu zadní kamerou. Až u iPhonu 11, 11 Pro a 11 Pro Max se podobná technologie dostala na přední selfie kameru a tak vznikla slofies.

Zdroj: Macrumors

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.