Apple AirPods levně neseženete, naštěstí existuje spousta alternativ

Apple AirPods levně opravdu sehnat nejdou. A když už narazíte na levné AirPods, bude se zřejmě jednat o podvod nebo to nebudou originální Apple sluchátka. Jak si tedy pomoct?

Jistě, Airpody vynikají svými funkcemi a začleněním do ekosystému společnosti Apple. Jenže jejich cena není k zákazníkovi zrovna přívětivá. Za první generaci totiž zaplatíte 4 790 Kč, za druhou s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, výkonnějším čipem a možností vyvoláním Siri svým hlasovým povelem pak  5 790 Kč. O AirPods Pro už se ani nemusíme bavit.

Apple AirPods levně jako neoriginální

Chcete-li skutečně bezdrátová bezdrátová sluchátka k mobilu, která jsou nenápadná a decentní, nabízí se trošku okatá kopie sluchátek AirPods Devia Smart TWS. Cena je příjemných 999 Kč. Ty značky Devia jsou následně za 999 Kč. Sluchátka Devia Kintone TWS Pro jsou již z vyšší cenové kategorie a vyjdou vás na 1 299 Kč a nápadn se podobají AirPods Pro. Podobně je na tom i řešení od Celly.

Dostupná bezdrátová sluchátka k mobilu

Jejich eleganci a využití při telefonních hovorech však popřít nelze. Zde zase špuntová sluchátka spíše tratí, protože pokud nedisponují příposlechem (jako že obvykle ne), musíte běžně z ucha jedno sluchátko vyndat, abyste vůbec slyšeli svůj hlas. Na druhou stranu jsou velice dostupná, a pokud nevíte, zda jsou vhodná i pro vás, jejich cena začíná na 500 Kč. Mezi tímto levným segmentem vyniká zejména značka CellularLine.

Tato bezdrátová sluchátka k mobilu jsou však spojena kabelem. Na něm se však nachází praktický ovladač, kterým lze přijmout a ukončit hovor, zesílit hlasitost sluchátek nebo započít či pozastavit přehrávání. A to je ideální, pokud nevlastníte Apple Watch, nebo pokud pořád nechcete vyndávat váš telefon z kapsy. Zafixování v uchu je přitom zajištěno nástavci, takže se hodí i k vašim sportovním výkonům. Společnost však nabízí i řešení přes hlavu a to za stejnou pořizovací cenu.