ZAGG

                 Zagg - Společnost ZAGG je od roku 2005 lídrem na trhu ve vývoji kreativních produktů a řešení pro mobilní industrii. Nabízí mobilní inovaci pro širokou řadu potřeb, které zahrnují: ochranu displaye, klávesnice, audio, obaly a dobíjecí stanice. U ochranných fólií této značky Vám poskytujeme doživotní záruku.
5 položek celkem
ZGIM3RGK BBU
ZdarmaZdarma 3 390 Kč –56 %
1 499 Kč
ZGIM3RGK-BBU
ZGIM3RGK BBU2
Akce
ZdarmaZdarma 3 390 Kč –56 %
1 499 Kč
ZGIM2RGD-BBU
ZLTKBW bbu
ZdarmaZdarma
1 859 Kč
ZLTKBW-BBU
ZGID6RGK BBU1
Akce
ZdarmaZdarma 3 690 Kč –49 %
1 899 Kč
ZGID6RGK-BBU
I10REU BBUa
ZdarmaZdarma
2 799 Kč
I10REU-BBU

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.