iOS 14 může přinést spoustu novinek. Jak vypadá jeden z prvních konceptů?

iOS 14 bude nástupcem současného operačního systému pro iOS zařízení, kterými jsou iPhone, iPad a iPod touch. Jak může systém vypadat, ukazuje koncept.

Přestože iOS 13 byla vzrušující aktualizace softwaru na papíře, v praxi to tak veselé nebylo. Poté, co se nepodařilo uvolnit stabilní beta verzi, byl Apple nucen přejít na vydání iOS 13.1 několik dní po samotném spuštění iOS 13. Týdny po vydání se uživatelé nadále potýkali s problémy, včetně neuvěřitelně nepříjemné správy operační paměti, který způsoboval reset aplikací při běhu na pozadí.

iOS 14 na videu

Můžeme jen doufat, že iOS 14 bude mít příští rok plynulejší zavedení, ale mezitím si můžeme jen představit, co má Apple k dispozici pro jeho příští hlavní aktualizaci softwaru. Pokud budeme mít štěstí, mohlo by to vypadat jako úžasný koncept, který YouTuber zveřejnil na tomto videu.Mnoho konceptů je tak výstřední, že je nemožné brát vážně, ale prakticky všechno, co vidíme v tomto videu, by mohlo být realisticky součástí iOS 14. Je to už příliš dlouho, co Apple aktualizoval své ikony, a mnoho z nich by mohlo dostat modernější vzhled. také je nepohodlná obrazovka volání, když se snažíte o multitasking. Udělat z něj widget v horní části displeje by byla vítaná změna.

Mezi další vylepšení tohoto konceptu patří GIFy zabudované do klávesnice, rozdělené zobrazení (Split View), které konečně přechází z iPadu, funkce Drag & Drop, podpora pro více účtů a možnost nastavení výchozích aplikací. Všechny tyto změny by byly vítaným doplňkem pro většinu majitelů iPhonů a žádný z nich se nezdá příliš daleko mimo mísu.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.