Ochrana displeje pro iPhone 13 Pro

Nejprodávanější

Hybridní ochranné sklo pro iPhone 13 / 13 Pro - Hofi, Glass Pro+
Hybridní ochranné sklo pro iPhone 13 / 13 Pro - Hofi, Glass Pro+
Skladem - hned k odeslání (> 5 ks)
6216990212970
 
299 Kč
Ochranné sklo na zadní kameru iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro MAX - Hofi, Cam Pro+
 
169 Kč
2 položek celkem

Cena

169299
1169299

Značky

Položek k zobrazení: 2
Ochranné sklo na zadní kameru iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro MAX - Hofi, Cam Pro+
Novinka
169 Kč
9589046917851
Hybridní ochranné sklo pro iPhone 13 / 13 Pro - Hofi, Glass Pro+
Novinka
299 Kč
6216990212970

Ochrana displeje pro iPhone 13 Pro se rozhodně nesmí podceňovat. Nejdražším a nejdůležitějším prvkem celého telefonu je právě jeho obrazovka. Přes tu zadáváte veškeré ovládací příkazy a také můžete vše sledovat. I když se jenom trochu poškrábe, rozhodně to nevypadá pěkně a je dobré dbát i na vzhled. Tvrzený displej stojí pár set korun a určitě pořízením neprohloupíte. Je ale nutné vyhledat přesný typ telefonu a porovnat ho s tím svým. Pro tento iPhone tak vždy hledejte tvrzené sklo pro iPhone 13 Pro nebo ochranné sklo na iPhone 13 Pro.
Ochranné tvrzené sklo na iPhone 13 Pro musí čelit všem úskalím. Často se bude střetávat s klíči, peněženkou, plochou stolu nebo ostatními zařízeními. Tvrzené sklo představuje levnou, ale velmi efektivní ochranu. Když se vrstva poškodí, je jednoduché ji vyměnit a koupit nové sklo. Jakmile rozbijete displej iPhonu, zaplatíte v Apple servisu více jak třetinu pořizovací ceny celého telefonu.
Tvrzené sklo na iPhone 13 Pro má tu výhodu, že sedí i na levnější iPhone 13. Oba modely mají shodnou úhlopříčku displeje a také všechny prvky kolem něj. To je důležité, protože sklo musí dokonale na obrazovce sedět a počítat s výřezem, reproduktorem nebo přesným zaoblením. Jakmile sklo aplikujete, ani nepoznáte, že na telefonu je. Tenkost doplňku vás nebude omezovat a obrazovka bude reagovat na všechny dotyky tak, jak jste zvyklí.
Vrstva proti šmouhám zabraňuje ulpívání otisků prstů. Také tvrzená skla ji na sobě mají a tak snadno se neušpiní. Pro nalepení ochranné vrstvy nemusíte nikam chodit a vše zvládnete doma. Někteří výrobci vám to usnadní přiloženým aplikátorem v balení. Rámeček, který nasadíte na přední část telefonu využijete k přesnému usazení tvrzeného skla.
Ochranná fólie na iPhone 13 Pro také bude displej chránit, ale o něco méně. Je tenčí a levnější, naopak tolik střetů s předměty nevydrží. Po čase se navíc mohou objevit bubliny a budete muset fólii častěji měnit.
Tvrzené sklo na zadní stranu iPhone 13 Pro nebo fólie na systém fotoaparátů kryje další části iPhonu. V takovém případě nemusíte koukat po žádném ochranném krytu a vystačíte si s ochranou v podobě ochranného skla z obou stran.