150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

Ochrana displeje pro Apple iPhone 7 / 8

Potřebujete ochránit svůj dotykový displej před škrábanci a odřeninami? Zde najdete ochranná skla pro iPhone 7 / 8. Díky nim udržíte svůj iPhone 7 / 8 v bezpečí! Vyberte si z mnoha ochranných skel pro iPhone 7 / 8.

Tenké a vysoce odolné ochranné sklo o minimální tloušťce poskytuje dokonalou ochranu obrazovky vašeho Apple iPhone 7/8 zejména před jakýmkoli mechanickým poškozením. Díky vysokému stupni tvrdosti bez problému odolá i poškrábání nožem, klíči či jinými ostrými předměty. Sklo je zcela průhledné a disponuje speciálním oleofobním povlakem, který zabraňuje tvorbě otisků prstů a ulpívání nečistot. Výhodou je snadná instalace na displej mobilního telefonu. Tvrzené ochranné sklo nezanechává bubliny a drží velmi stabilně, s pomocí jemné vrstvy silikonového lepidla na zadní straně, takže vůbec nijak neomezuje funkčnost a citlivost dotykové vrstvy displeje. Po odstranění skla nezůstávají na obrazovce žádné stopy. Okraje skla jsou zaoblené, což zaručuje bezpečné používání. S odolným sklem bude váš iPhone 7/8 v naprostém bezpečí.

 

Nejprodávanější

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.