Chytrá stolní lampa / bezdrátová nabíječka - Baseus, Desk Lamp

Kód: 6953156287570
1 299 Kč
Vyprodáno

Chytrá stolní lampa s bezdrátovým nabíjením Baseus je zařízením, které dokáže zastat více funkcí najednou. Kromě bezdrátového nabíjení zvládá svítit různými odstíny bílé a žluté, sama se vypne nebo k ní připojíte další zařízení pomocí USB portu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrá stolní lampa s bezdrátovým nabíjením Baseus je zařízením, které dokáže zastat více funkcí najednou. Kromě bezdrátového nabíjení zvládá svítit různými odstíny bílé a žluté, sama se vypne nebo k ní připojíte další zařízení pomocí USB portu.

Stolní lampička s bezdrátovým nabíjením Baseus je ve chvilce připravena. Jen jí vybalíte a zapojíte do zásuvky přiloženým kabelem. Tlačítkem pro zapnutí se rozsvítí a plocha na bezdrátové nabíjení je hned připravena. Podporuje všechny telefony, které zvládají Qi standard, takže i nejnovější iPhony. Integrovaná nabíjecí cívka je navíc bezpečná, nevydává žádné škodlivé záření a telefon se nepřebije.

Stolní lampa podporuje i více druhů barevného svícení. Prostředním tlačítkem Mode se přepínáte mezi třemi odstíny a volíte si mezi bílou, teplou bílou a žlutou. První volba je určená hlavně pro aktivaci vaší pozornosti a nabuzení. Ideální například pro lepší pracovní výkon a fungování přes den. Teplejší odstín je příjemný například pro děti a na běžné činnosti. Žlutý odstín využijete před usínáním, abyste své tělo dobře připravili na spánek. Lampa nebliká a neděje se u ní nepříjemný efekt, kterému se říká Flickering. Také oceníte hned 5 úrovní intenzity světla, které si volíte nad tlačítka pomocí posuvníku.

Třetí tlačítko označené jako Time po stisknutí začne odpočítávat 40 minut, za kterých lampu úplně vypne. Hodí se tak stisknout před usnutím. Vzadu je ještě klasický USB port. Můžete do něj zapojit nabíjecí kabel od telefonu nebo další zařízení jako například zvlhčovač vzduchu nebo větráček.

Stolní lampa je vyrobena z plastu a především z hliníku. Kovové je její rameno, které dokážete ohýbat ve všech směrech. Můžete tak upravit výšku, sklon i lampičku nechat rotovat o 350 stupňů.

 

  • Vstup: 12V/2.5A
  • Výstup: 5V/1.5A

Doplňkové parametry

Kategorie: Gadgety pro iPhone 7 / 8 / SE (2020)
Záruka: 2 roky

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.