Apple nabíječka 3v1 dodá energii současně více zařízením a může i dobře vypadat

Apple nabíječka 3v1 je stále oblíbenější kombinací pro nabíjení zařízení v domácnosti. Hodinky, telefon i sluchátka dobijete rychle a najednou. Navíc elegantně!

Benefity podobného řešení jsou zjevné. Jedno příslušenství vám totiž dodá šťávu nejen pro iPhone ale i pro Apple Watch. V různých variantách dokonce dobije i pouzdro ke sluchátkům AirPods. Pokud již jste tedy kompletně „bezdrátoví“, vyplatí se do podobného řešení zainvestovat. Zbavíte se tak nevzhledných kabelů a ušetříte místo nejen v elektrické zásuvce ale i na vašem stolu.

Apple nabíječka 3v1 a různé verze

Řešení od společnosti Devia vás vyjde na 899 Kč a jedná se o stylovou a kompaktní duální bezdrátovou nabíječku, která se vám hodí nejen na pracovní ale i domácí stůl. Metrovým USB kabelem ji připojíte do elektrické sítě, čímž je kdykoliv připravena. Stačí na ni jen položit iPhone nebo Apple Watch. Je přitom jedno, jak telefon vložíte na vyznačený kříž, jedinou podmínkou je zajistit kontakt nabíječky se zády iPhonu. Apple Watch se pak umístí do malé prohlubně. Podobné řešení, které je jen o 100 Kč dražší a místo Apple Watch nabije sluchátka AirPods, pak nabízí značka Baseus.

Sáhnout můžete i po náročnější variantě a to zejména, pokud vyjma iPhonu a Apple Watch vlastníte i sluchátka AirPods. Nabíječka 3v1, opět od společnosti Devia, totiž nabízí řešení přesně pro vás. Všechna zařízení budou najednou dobíjena a po položení hodinek na nabíjecí plochu uvidíte skvěle na jejich displej.

Jste-li však skutečně nároční, jistě vás uspokojí bezdrátová nabíječka Apple Watch + iPhone + AirPods od společnosti Satechi. Uprostřed dolní části jsou zarovnané 3 bílé LED diody, které signalizují využívanou část. Vždy tak máte přehled o tom, kolik zařízení se nabíjí a jestli je správně na podložku položeno. Zařízení je zároveň vybaveno detekcí cizích předmětů (FOD) a ochranou před přehřátím, v případě potřeby jej automaticky detekuje a vypne napájení. Nestane se tak, že by poničila nabíjená zařízení, sebe, nebo např. stůl, na kterém ji máte položenou.