150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

LCD displeje pro iPhone 8 Plus

LCD displeje pro iPhone 8 Plus se dají pořídit jak v autorizovaných servisech, tak v neoriginálním provedení. V prvním případě zaplatíte více, protože práce technika něco stojí a originální nálepka také. V druhém případě ale můžete dost ušetřit a výměnu zvládnete doma sami. Není se třeba bát, protože na každý takový díl poskytujeme záruku.
LCD displej pro iPhone 8 Plus slouží k zobrazení informací i ovládání. Jedná se tak o naprosto zásadní součást, která musí fungovat. Jinak můžeme telefon vyhodit. Dotyková vrstva je připojena k základní desce a pevně uložena v telefonu. I když by se mohlo někomu zdát toto řešení jako složité, výměnu zvládne opravdu každý. Stačí si najít návod nebo video na internetu. Existuje podrobný popis výměny pro všechny Apple telefony.
Krycí sklo pro iPhone 8 Plus pak kryje dotykovou vrstvu a také ji chrání. Ať už před pády nebo před poškrábáním ostrými předměty. Na výběr je ve dvou barvách - bílé a černé. Stejně jako v případě iPhone 8 Plus, který je na přední straně buď bílý nebo černý.
Nebojte se neoriginálních dílů pro iPhone. V případě záruky, kterou poskytujeme na všechny námi nabízené produkty máte jistotu, že neproděláte.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.